SlovenskýSlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Orange v našej obci sprístupnil rýchle internetové pripojenie pre domácnosti

 29.05.2024

Orange v našej obci sprístupnil rýchle internetové pripojenie pre domácnosti.

Optický internet od Orangeu teraz môžete získať na 3 mesiace zadarmo

Pre občanov, ktorí netrpezlivo čakajú na možnosť moderného, rýchleho, spoľahlivého a bezpečného pripojenia do internetu, máme skvelú správu. Spoločnosť Orange Slovensko v týchto dňoch sprístupnila na vybraných adresách našej obce služby optického internetového pripojenia (FTTH), čiže optického internetu.

Ide o najmodernejšie, mimoriadne spoľahlivé a vysokorýchlostné internetové pripojenie pre domácnosti alebo firmy. Ponúka prístupové rýchlosti až do 1000 Mbit/s, čo bohato postačí aj tým najnáročnejším používateľom. Takéto pripojenie zároveň zaručí výbornú rýchlosť vašej domácej WiFi siete pre všetkých členov domácnosti, ako aj smart zariadenia pripojené do internetu.

 

Optický internet teraz až na tri mesiace zadarmo, dokonca aj s bezplatnou inštaláciou

 

Orange teraz prichádza s akciou, ktorá vás, ktorí hľadáte kvalitný vysokorýchlostný internet, určite osloví. Pripravená je pre vás atraktívna ponuka služieb pevnej siete. Ak si teraz zvolíte program Prémiový internet na optickom pripojení, ktorého cena pri 24 mesačnej viazanosti je 21 eur mesačne a ponúka prenosové rýchlosti až do 1 Gbit/s, počas prvých 3 mesiacov získate 100% zľavu z mesačného poplatku.

Ak vám viac vyhovuje program Stredný internet, ten tiež môžete teraz získať na 3 mesiace bezplatne. Následne zaň pri 24 mesačnej viazanosti budete platiť 16 eur mesačne.

Vďaka tejto výhodnej ponuke od Orangeu len teraz môžete získať spoľahlivé a stabilné vysokorýchlostné pripojenie bez akýchkoľvek počiatočných nákladov a prvú faktúru dostanete až po 3 mesiacoch.

Pre bežné surfovanie je postačujúci aj Základný internet, ktorý ponúka rýchlosť až do 50 Mbit/s za cenu 11 eur s viazanosťou. Za inštaláciu neplatíte ani v tomto prípade.

Navyše ku každému balíku internetu Orange pridá aj službu Online ochrana Doma zadarmo, ktorá ochráni vás a váš počítač pred vírusmi, spamom a zneužitím vašich osobných údajov.

 

 

 

S ponukou Love ešte výhodnejšie

Pokiaľ využívate aj Stredný alebo vyšší hlasový paušál Plus od Orangeu, ušetriť môžete ešte viac. Stačí, ak si svoj paušál spojíte so Stredným alebo Prémiovým internetom do ponuky Love a získate zľavu 5 eur na mesačný poplatok z ceny hlasového paušálu počas celej doby využívania internetu. Za dva roky tak môžete ušetriť až 120 eur. A to nie je všetko. Aby ste sa mohli ešte jednoduchšie a výhodnejšie spájať s tými, na ktorých vám skutočne záleží a boli vždy online, okrem extra zľavy 5 eur na mesačný paušál môžete získať aj dvojnásobok dát vo vašom hlasovom  paušále.

 

Viac informácií o službách a ich dostupnosti na vašej adrese vám zamestnanci Orangeu radi poskytnú na bezplatnom čísle 0800 500 100. Informácie o programoch optického pripojenia nájdete aj na stránke operátora.


Zoznam aktualít: